İstanbul Pendik Davetiye

İstanbul pendik davetiye sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun 2021 yılını en güncel düğün ve nişan davetiyesi modellerini inceleyebilirsiniz. Eğer davetiyenizin bu unutulmaz düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi fotoğrafınızın basıldığı davetiyeler yönünde de kullanabilirsiniz. 

İstanbul pendik davetiye sayfamızda farklı ve değişik tasarımlı pek çok model bulunmaktadır. Bu modeller arasında sade ve şık, çiçekli, vintage, retro, geometrik ve mermer desenli, şeffaf, mühürlü ve lazer kesimli davetiyelerin bulunduğu davetiye modelleri yer almaktadır.

Kaliteli ve hesaplı düğün davetiye modellerini İstanbul Pendik’deki mağazamızdan veya online olarak siparişrinizi alarak Türkiye’nin her noktasına göndermekteyiz. Ayrıca Nova davetiye, flora, ekoline, sedef, erdem, ekonom, butiqline, elite, ela, wedding kataloglarının modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

İstanbul Pendik Davetiye Modelleri

İkili davetiye modelleri arasında en çok satanlar 9185, 9186, 9187, 9188, 9189, 9191 no’lu davetiye modelleridir. Bu davetiye modelleri genellikle çiçek desenli, geometrik desenli, mermer desenli ve gelin ve damat temalı olarak tasarlanmıştır. Dikdörtgen ve kare olarak tasarlanan ikili davetiye modellerinde hasır ip veya krem renkli ip aksesuarlıdır. 9196 nolu model çiçekli kare şeklinde ve geometrik olarak tasarlanmıştır.

Ön kısmında gelin ve damat isimleri diğer iç kısmında davetiye bilgileri yer almaktadır. Krem renkli ip ile süslenmiştir. 9201 no’lu model gri renkli sade mermer desenli kraft ipli ve kare şeklindedir. En çok satan modeller arasında 9191 nolu gelin ve damat temalı davetiye modeli gelmektedir. Ön kısmında tarih ve gelin damat isimlerinin baş harfleri basılmıştır. İç kısmında davetiye bilgileri yer almaktadır.

Ucuz Davetiye Modelleri

Kampanyalı en güncel davetiye modellerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz. Pendik davetiye modellerimiz düğün ve nişan davetiyeleri kategorisinde yerini almaktadır. Sınırsız renk kombinasyonları ve en sade ve en ayrıntlı tasarımlara kadar modellerimiz düğün nişan konseptinde yerini almaktadır.

Ucuz davetiyeler kategorisinde uygun fiyatlı nişan ve düğün davetiyesi modellerini bulabileceğiniz, ekonomik davetiye modelleri örnekleri bulunmaktadır. Ucuz davetiye modelleri kategorisinde Kraft ipli, Çiçekli, Kendinden zarflı, Tek renk zarflı ve zarfsız düğün davetiyeleri modelleri bulunmaktadır. Genellikle davetiylerin içi baskı rengi siyah ofset baskıdır.

Davetiye Siparişi

Öncelikle davetiye siparişinizi vermeden sizlerin onayına sunmak için numune hazırlıyoruz. Size yazı tiplerini, renklerini, örneklerini birlikte sunacağımız bir numune hazırlayıp, dijital olarak gönderiyoruz. Sizlerin nihai onayından sonra, siparişlerinizi 2 gün içerisinde matbaamızda hazırlıyoruz. Aklınızda kalan sorularınız için 0554 857 51 76 nolu WhatsApp numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Ara
Konum